Kürtaj Randevu

Kürtaj (Gebelik Sonlandırma)

Op.Dr. Nuh GÜMÜŞTEKİN

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Hastalarımızın Gizlilik isteğini önemsiyoruz. Bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
Op.Dr. Nuh GÜMÜŞTEKİN
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op.Dr. Nuh GÜMÜŞTEKİN

Merhaba, ben Dr. Nuh GÜMÜŞTEKİN. İstanbul'da Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermekteyim. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesin’den 1996-1997 tarihinden mezun oldum.

Profesyonel olarak kadın sağlığı ve doğum hizmeti vermekteyiz. Kliniğimiz sadece kadın sağlığı üzerine kurulmuş olup Kadın Hastalıkları ve Doğum branşında birçok ameliyata imza atarak başarılı şekilde birçok müdahale gerçekleştirmiştir. Bunun yanı sıra istenmeyen gebelik yani halk arasında bilinen adıyla “kürtaj”, hizmeti de vermekteyiz.

About Image
About Image
About Image

Kürtaj (Gebelik Sonlandırma) Bilgi Hattı!

Op.Dr. Nuh GÜMÜŞTEKİN

Telefon veya WhatsApp ile bilgi almak mı istiyorsunuz? Yukarıdaki butonlardan birini kullanarak Asistanımız ile görüşebilir. Kürtaj ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Şişli, Ataşehir ve Beylikdüzü Kliniklerimiz olarak hizmet vermekteyiz.

Kürtaj tedavi yöntemimizi inceleyin.

Op.Dr. Nuh GÜMÜŞTEKİN

Başarılı kürtaj nasıl olur?

Video

Şişli / Mecidiyeköy Kliniğimiz

Ataşehir Kliniğimiz

Beylikdüzü Kliniğimiz

20 Yılı geçen tecrübemizle bugüne kadar Kadın Sağlığı konusunda bir çok hastamızın sağlık ile ilgili sorunlarına çözüm bulduk.

Kürtaj Fiyatı Nedir?

Kürtaj fiyatı öğrenmek için bize ulaşın!

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen kuralllar neticesinde web sitesinde fiyat belirtilmesi yasaklanmıştır. Bu sebeple fiyat bilgisi almak için lütfen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşın.

Kürtaj İşlemi Gizli Kalır mı?

Hasta Mahremiyeti / Gizliliği

Kürtaj işlemi, hasta hakları yönetmeliğince gizliliği esastır. Bildirimi gizli bir işlem olup, hasta mahremiyeti esastır. Hasta bilgileri başka bir kişi, kişiler veya kurumlara paylaşılamaz.

Randevu Al!